woochon.com

Just another WordPress site

CNMI

CNMI turizm yetkilileri turizmi yeniden canlandırmayı dört gözle bekliyorlar

Kayıt etmek
SAIPAN – Perşembe günü Turizm paydaşları, 20 Kasım’da 29 Kasım’dan itibaren Narita, Japonya ve Saipan arasında Skymark Airlines hizmetinin başlatılmasıyla olumlu bir yıl öngördüklerini söyledi.

Marianas Ziyaretçilerin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gloria Cavanagh, CNMI’nin Rus vize feragat programını “kaybetmesine” rağmen Çin ziyaretçileri için olan programın vize olmadan 14 güne indirildiğini söyledi. Skymark Havayolları.

Yetkili, uçuş servisinin,% 80 yolcu yüküne dayanarak Japonya’dan Kuzey Mariana Adaları Topluluğu’na yaklaşık 40.000 ziyaretçi getirmesi bekleniyor. Bir önceki mali yılda, adaların birincil turizm pazarı olan Japonya’dan yalnızca 12.000 ziyaretçi vardı.

Perşembe günü Saipan World Resort’un Kraliyet Taga Salonundaki MVA genel üyelik toplantısında “Öyleyse bu çok memnuniyet verici bir sonuçtur” dedi.

MVA Genel Müdürü Priscilla Iakopo, büronun Banzai Cliff’te barışçıl bir yansıma bahçesi oluşturma planı, Özgürlük Rota’da Sabana’daki Doğa İzi ve Tinian Plajı Yolu’nu da içeren çeşitli hedef projeleri beklediğini söyledi.

Iakopo, “Birlikte, değerli ortaklarımızla birlikte, Marianas turizm ekonomisini işletmelerimize, hükümetimize ve genel olarak topluluğumuza fayda sağlamak için yeniden başlatmakta çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Hükümet Ralph Torres, Skymark Airlines’ın Saipan’a doğrudan uçuş hizmetinin CNMI için büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Vali, Skymark’a ortaklığı için teşekkür ettiği için “Bu bize dostluğumuzu, tarihimizi ve Japonya ile olan ortaklığımızı yeniden canlandırma fırsatı verecek” dedi.

“Skymark’ın seyahat endüstrisindeki başarılı ortağımız olacağından emin olmak istiyoruz” dedi.

Ziyaretçiler bürosu Japonya ülke müdürü Takashi Ichikura, MVA’nın Japonya’da CNMI’yi tanıtmak ve Narita-Saipan düzenli uçuş hizmetinin başarısını sağlamak için pazarlama girişimleri başlattığını söyledi.

Yeni pazarlama girişimlerinin spor ve diğer eğlenceli etkinlikleri içereceğini belirterek, Marianas ‘ın MVA tarafından yıl boyunca düzenlenen çeşitli sporların ve diğer birçok etkinliğin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer olduğunu sözlerine ekledi.

 

Leave a Reply