woochon.com

Just another WordPress site

CNMI

Evin Tamamı Marpi parkları, kenevir faturaları

Kayıt etmek
SAIPAN – Temsilciler Meclisi Pazartesi günü oy birliğiyle Marpi Public Parks’ı oluşturmak ve CNMI’de kenevir yetiştirmesine izin vermek için faturaları kabul etti.

17 üyenin da oy kullanmasıyla birlikte, House, her ikisi de Senato’ya gidecek olan 21-55 ve 21-72.

Konuşmacı Yardımcısı Lorenzo I. Deleon Guerrero ve Temsilciler Ralph N. Yumul ve Joseph Leepan T. Guerrero yoktu.

Ortak Roman C Benavente ve Sheila Babauta, H.B. 21-72, Grotto, Banzai Kayalığı, Kuş Adası, Kalabera Mağarası, Son Komutanlığı ve İntihar Kayalığını, Arazi ve Doğal Kaynaklar Bölümü tarafından işletilecek olan Marpi Kamu Parkları olarak belirler.

Fatura, Kamu İhtiyaçları Dairesi’nden DLNR’ye bu sitelere olan ilgiyi aktarıyor ve DLNR’nin, Bayındırlık İşleri Birimi ile koordineli olarak, sitelerin yürürlükteki Commonwealth yasaları ve yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmasından ve geliştirilmesinden sorumlu olmasını gerektiriyor fonların mevcudiyetine tabi kamu parkları için ulusal olarak kabul edilmiş standartlar.

Oturumdan sonra yapılan röportajda Babauta, H.B.’nin geçişi konusunda “heyecanlı ötesinde” olduğunu söyledi. 21-72.

“Nihayet asıl turistik bölgelerimizden gelir elde edip yeniden parklara ve bir bütün olarak turizmi yeniden yatırım haline getirebileceğiz” dedi.

Toplanacak tüm gelirler, “ziyaretçilerimizi Marianya’ya çeken bu bozulmamış alanların korunması, geliştirilmesi ve bakımı için kullanılacak” dedi.

“Başkan Antonio Borja’ya ve House Doğal Kaynaklar Komitesi’ne çalışmaları ve ortak yazarları, Rep. Roman Ben adına müteşekkirim.

 

Leave a Reply