woochon.com

Just another WordPress site

CNMI

Sahil Güvenlik: SUV sürücüsü için arama devam ediyor

Kayıt etmek
SAIPAN – CNMI Kamu Güvenliği Bölümü ve Yangın ve Acil Tıp Hizmetleri Bölümü Salı günü sona erdi ve Cumartesi günü Banzai Cliff’ten ayrılan SUV sürücüsünü aramaya başladı; Teğmen Jonathan R. Girot dedi.

USCG halkla ilişkiler sorumlusu Girot, Sahil Güvenlik Sektörü Guam’ın ileri konuşlandırılmış kesicisi Washington’un CNMI’yi arama ve kurtarma çabalarıyla desteklemek için Saipan civarında kaldığını söyledi.

Girot, şu ana kadar ABD Sahil Güvenlik, ABD Deniz Kuvvetleri Helikopteri Deniz Muharebe Filosu 25 ve CNMI Kamu Güvenliği Bakanlığı acil durum müdahalesinden kurtarma görevlilerinin, beş saatlik sürede toplam 94 saatlik toplam arama süresiyle yaklaşık 434 kilometrekarelik deniz mili aradığını söyledi. günler.

SUV’un sudan çekilip çekilmediğine gelince, Girot Variety’nin DPS sözcüsü Dre Pangelinan’a sorması gerektiğini söyledi.

Pangelinan’a göre, SUV sudan çekilmedi, ancak Sahil Güvenlik görevlisi aracın sigorta şirketine başvurdu.

Salı günü, DPS kayıtlı sahibinin adını veya SUV sürücüsünün adını serbest bırakmayı reddetti. DPS, aracın kayıtlı sahibinin nerede olduğunu da aradığını söyledi.

Bir görgü tanığının ifadesine göre, “beyaz, koyu renkli, 2006-2012 model Toyota RAV4”, Banzai Cliff’teki uçurum çizgisinden 5: 00’dan sonra yol aldı. Cumartesi.

DPS 6: 46’da, “DPS Etkisi ve [Yangın ve Acil Tıbbi Hizmetler Bölümü] kurtarma botları geldi ve arama çabalarını koordine etti. Sudaki kurtarma ekibi, sert sular ve sınırlı aydınlatma koşulları nedeniyle sürücüyü bulamadı. ”

Pazar günü, DPS, DFEMS, ABD Sahil Güvenlik Görevlisi ve ABD Deniz Kuvvetleri ile koordineli arama çabalarında aracı buldu, ancak içeride yolcu yoktu.

Facebook
heyecan
E-posta
baskı
Kayıt etmek
Etiketler
Spor Programı Araç Kamu Güvenliği Bölümü Jonathan R. Girot, Askeri Donanma Motorlu Taşıt Uçurum Araç Sürücüsünü Aradı Suv Dps Filosu Yangın ve Acil Durum Tıbbi Hizmetleri Bölümü Cnmi Kamu Güvenliği Bölümü

En popüler
Makaleler
‘Her şey çok fazla şiddetleniyor’
Hakim, cezayı kısaltma isteğini reddetti
Limuzin: ‘Tüm sorumluluğu alıyorum’
Adam araba kazasında cansız bulundu
COR 3’teki Guam, Tropical Depression 29W’nin Çarşamba günü Guam’ın güneyinden geçmesi bekleniyor
Adamım, 70 yaşında, araba kazasında öldü
29W şimdi Tropik Fırtına Kammuri; sakinleri kapalı kalmak için çağırdı
EPA: Tüm Guam yüzme için güvensiz
Okullar, GovGuam kapandı
Fırtına Umatac’ta toplanmayı kesintiye uğrattı, güney köyleri temizlemeye başladı

 

Leave a Reply