woochon.com

Just another WordPress site

CNMI

Varist, eski avukatların “gizli kar” aldığını bilmek istiyor

Kayıt etmek
SAIPAN – Junior Larry Hillbroom eski avukatları Barry Israel ve David Lujan’ın “göze çarpması gereken gizli karları” aldığını bilmek istiyor.

35 yaşındaki Hillbroom, eski avukatlarını federal mahkemede dava etti ve aşağıdaki sorulara cevap aradı:

% 56 hizmetlinin ve bunun Guam Vesayet Mahkemesi tarafından onaylanmasının dışsal dolandırıcılık sonucu olup olmadığı; sanıkların (1) yanlış beyan veya ihmal edilen gerçekler yoluyla hileli faaliyetlerde bulunup bulunmadığı; (2) bu yanlışlık veya ihmal hakkında bilgi; (3) güvenmeyi dolandırıcılık veya teşvik etme amacı; (4) haklı güven; ve (5) davacının dolandırıcılık nedeniyle yaralanması.

“Lujan ve İsrail, emlak ve JLH Trust’tan ücretler ve maliyetler için ne kadar ödedi?”

Ayrıca, Hillbroom “yüzde 38 acil durum fonu” altında izin verilenlerin üstünde ve ötesinde Lujan ve İsrail’e ödenen tüm avukat ücretlerini ve masraflarını “uyuşmazlık” hakkına sahip mi? Hillbroom mahkeme belgelerinde sordu.

Önerilen ortak ön karar emrini yerine getirdiğine dair bir bildirimde bulunan Hillbroom’ın dava avukatı olan Rachel Dimitruk, müşterisinin 19 Kasım’daki davada jüri üyelerinin dikkate almak istediği konulardan sadece birkaçı olduğunu söyledi.

Hillbroom, 1995 yılında Saipan yakınlarındaki bir deniz uçağı kazasında hayatını kaybeden DHL Corp’un kurucu ortağı Larry Lee Hillblom’un DNA kanıtlanmış dört mirasçılarından biri olup, yaklaşık 600 milyon dolar olduğu tahmin edilen bir araziyi geride bıraktı.

 

Leave a Reply