Woochon.com

Zevkle öğrendiğimiz i, asla unutmayacağız.

Guam Haberleri

Bırak kar yağsın – içeride Guam’da

Şükran toplantısı sonrasında kendimizi zihinsel ve fiziksel olarak uzun çizgiler ve büyük satışlar için hazırladığımızdan, Kara Cuma günü alışveriş serüveniyle karşı karşıyayız.

Gençler olarak, Black Friday alışverişi konusunda pek fazla seçeneğimiz olmadığı zamanlar oluyor. Ancak bazen ailemizle olan bu deneyim onu ​​özel bir alışveriş deneyimi haline getiren şeydir.

George Washington Lisesi son sınıf öğrencisi olan Jacob John Cruz Sablan, “Şükran Günü’nde vurduğunda tatil sezonu geliyor… Kara Cuma aile ile geçirmekten hoşlandığım bir zaman”.

Sablan ve ailesi normalde Black Friday’de Home Depot veya Kmart’a gidiyorlar, ancak şansı olursa, Macy’leri ve Foot Locker’ı da bu listeye eklemek istiyor.

Kara Cuma kalabalıklarını çevrimiçi alışverişle karşılaştırmak

Bununla birlikte, çevrimiçi alışveriş gittikçe daha popüler hale geldikçe, çevrimiçi olarak veya şahsen daha ucuz şeyler için alışveriş yapmayı tercih ederlerse gençler daha sonra karşı karşıya kalmaktadır.

John F. Kennedy Lisesi son sınıf öğrencisi Ailin Wu, kalabalığın tatil deneyimine katkıda bulunmalarını söyledi.

“Kara Cuma’yı tercih ediyorum, çünkü sizler bir şeyler almaya çalışan herkesle çevreleniyorsunuz ve bu bir deneyim kendisi” dedi ve bu zamanı “aile ve arkadaşlar için bir şeyler satın almak için kullanıyor” dedi.

Black Friday, gerçekten bir deneyim olduğundan, St John’s School’da birinci sınıf öğrencisi olan Xianna Macatangay pazarlığı sevdiğini söyledi.

“İstediğiniz eşyaları satın almak ve daha az parayla satın aldığınızı bilmek” Kara Cuma’yı daha iyi bir alışveriş etkinliği yapan şeydir.

Macatangay, Kara Cuma’nın harika olduğunu, çünkü “hafta sonundan hemen önce” olduğunu ve ailesiyle birlikte Şükran Günü tatilinin tadını çıkarmanın tadını çıkarabileceğini söyledi.

Sablan, çevrimiçi hediyeler satın almak yerine, Kara Cuma’daki mağazalara gitmenin sadece hediye seçiminize kişisel bir lezzet katmakla kalmayıp aynı zamanda sizin elinizde ve sarmaya hazır olduğunu da kabul etti.

Sablan, “Bu maddi ve içeri girmek için beklemek zorunda kalmadığım bir şey” dedi.

 

Leave a Reply