Woochon.com

Zevkle öğrendiğimiz i, asla unutmayacağız.

Pasifik

Noel Bırak gears gidiyor

Kayıt etmek
Hava Kuvvetleri, 9 Aralık’ta başlayacak olan 68. Noel Operasyonu için hazırlanıyor.

Andersen Hava Kuvvetleri Üssü’ndeki 36. Kanat tarafından barındırılan uzun süredir devam eden gelenek, Savunma Bakanlığı’nın en uzun süren insani misyonudur. Yiyecekler, aletler, oyuncaklar ve daha fazlası Kuzey Mariana Adaları, Mikronezya Federal Devletleri ve Palau Cumhuriyeti’ndeki 57’den fazla uzak Pasifik adasına gönderilecek ve paketlenecektir.

İlk Noel Bırakması 1952’de, tatil ruhunda, bir B-29 uçak mürettebatı, Hawaii’nin 3.500 mil güneybatısında bulunan Kapingamarangi atoll’undan el sallayan adalara bir miktar malzeme indirdi. Noel Bırak, ilk B-29’dan bu yana çok büyüdü.

“Hafta boyunca süren uluslararası yardım çalışmaları sırasında, Pasifik Hava Kuvvetleri’nin Andersen AFB, Guam, Ortak Üssü Pearl Harbor-Hickam, Hawaii ve Japonya’dan Yokota Hava Üssü’ndeki hava kuvvetleri elçileri, Japonlar, Avustralya ve ilkleri için ortaklarıyla birlikte çalışacak. Zaman zaman, Yeni Zelanda hava kuvvetleri düşük maliyetli, alçak irtifa eğitim havasını düşürmeye zorladı ”dedi.

Christmas Drop’a kadar olan aylarda, gönüllüler bağış kutuları bırakarak yerel işletmelerden ve vatandaşlardan para toplamaktadırlar. Düşmeden bir hafta önce gönüllü havacılar, askerler, denizciler, Denizciler, siviller, müteahhitler ve aileler bağışları toplayıp ayırıyorlar.

Yardım etmek istiyorsan, bağış yap

İçeri girmek istiyorsanız, size verebilecekleriniz:

• antifungal krem ​​/ merhem

• konserve ürünler (en az 1 yıl süreli)

• kanopi malzemeleri (kanvas, ip)

• çimento (macun – hızlı değil)

• çocuk kitapları

• kumaş / giyim

 

Leave a Reply